KVALITA, BEZPEČNOST A DOKUMENTACE
Naše odvětví je neustále, a zcela správně, pod dohledem kontrolních úřadů a institucí v souvislosti s možností dopadu naší výroby a výrobků na životní prostředí. Víme, že naši legitimní konkurenti, dodavatelé a finální uživatelé se snaží co nejlépe pracovat v mezích pravidel stanovených našimi regulačními orgány a dostát tak svého závazku chránit naši zemi, ve které žijeme.
Stacks Image 823
Macco Organiques s.r.o. je unikátní v tom, že jeho výrobní závod je situován ve městě Bruntál přímo na úpatí pohoří Jeseníků, které je pro svou přírodní krásu a environmentální význam vyhlášeno Chráněnou krajinnou oblastí.

Věnujeme vysokou pozornost prevenci možných negativních dopadů na naše okolí, což se projevuje i na našich produktech. Otázky životního prostřední pro nás nejsou jen “povinností”, ale jsou “součástí naší existence".

Certifikáty: GMP ICH Q7A, ISO 2001, FSCC 22000, Halal, Kosher, CoS (CEP)

K dosažení vysoké kvality při zachování si důvěry zákazníků a dodavatelů máme k dispozici vlastní laboratoře včetně výzkumu a vývoje. Naše produkty zde testujeme a neustále zlepšujeme náš výrobní proces.