Protože jsou naši zaměstnanci nezbytným článkem vedoucím ke spokojenosti zákazníka, snažíme se posilovat náš tým lidmi, kteří mají zájem o to, aby společnost prosperovala a dále upevňovala své přední místo na světovém trhu.

Na naše zaměstnance klademe vysoké nároky, ale zároveň si vážíme jejich kvalitní práce a snažíme se je patřičně ocenit a dále motivovat. Svým zaměstnancům nabízíme zaměstnanecké benefity:
> 5 týdnů dovolené
> Vzdělávání
> Příspěvky na stravné, důchodové připojištění, sportovní akce
> Příspěvky na dopravné a příspěvek na přechodné ubytování
> Pojištění odpovědnosti zaměstnanců
> Dárky k různým významným příležitostem
> Prémie, motivační odměny

Na druhou stranu od svých zaměstnanců očekáváme spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a loajálnost. Pokud máte zájem o zaměstnání v moderní výrobní společnosti, vyplňte, prosím, on-line dotazník uchazeče, abychom Vás v případě výběrového řízení na odpovídající pracovní pozici mohli oslovit, nebo nás můžete kontaktovat na uvedených tel. číslech a e-mailech.

Děkujeme a těšíme se na možnou budoucí spolupráci s Vámi.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

IT TECHNIK junior

edge

Požadavky: minimálně SŠ nebo VOŠpraxe v oboru IT je výhodou, nikoliv podmínkou základní znalost AJsmysl pro zodpovědnost, spolehlivost samostatnostochota učit se novým věcemkomunikativnost servisně orientovaný schopnost spolupráce napříč odděleními :: Více ::

BRIGÁDA PRO STUDENTY

edge

Požadavky: vzdělání střední odborné pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Činnost:
činnost: pomocné úklidové práce na výrobě :: Více ::

DĚLNÍK VÝROBY: 4-směnný, nepřetržitý provoz

Požadavky: nejlépe SOU / SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost :: Více ::

ÚDRŽBÁŘ TECHNOLOGICKÝCH ZAŘÍZENÍ

edge

Požadavky:
vzdělání střední odborné praxe min. 5 let v oboru strojní zámečnictví praxe v údržbě zařízení základní znalosti v ovládání PC samostatnost, komunikativnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem :: Více ::

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

Požadavky: VŠ chemického směru (analytická chemie, znalost analýz solí organických látek výhodou)min. 3 roky praxe jako samostatný pracovník jakosti nebo metodik v chemickém nebo farmaceutickém odvětví na podobné pozici výhodouznalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)znalost měření na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS, TLC, ITP apod. výhodou)laboratorní zručnostznalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP) výhodouaktivní znalost anglického jazykařidičské oprávnění sk. B :: Více ::