TECHNICKÝ PRACOVNÍK VÝROBY

edge

Požadavky: SŠ vzdělání technického zaměření, nejlépe z oboru strojírenství, chemická technologievýhodou praxe v oboru se znalostí strojů a zařízení používaných v chemickém průmyslukoordinační a organizační schopnosti a zkušenostisamostatnost, důslednost, komunikativnost, flexibilitaznalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce: péče o výrobní technologické linky, dohled nad správným používáním jednotlivých zařízeníkoordinace provozu výrobních zařízení a činností, souvisejících s jejich údržbou
sledování a optimalizace nákladů na údržbuspolupráce při zajištění technických úprav a modernizace výrobních linekspolupráce při vývoji a realizaci nových rozvojových záměrů
zajištění a koordinace činností interních a externích dodavatelů spolupráci při vedení výrobní dokumentace

Místo výkonu práce: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Druh pracovního poměru: na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou plný pracovní úvazek

Nabízíme: práci v perspektivní expandující společnosti možnost odborného i karierního růstu motivující mzdové podmínky mzda od 27 000 Kč / měsíc včetně 8% odměny v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče firemní benefity: měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy, kvartální a roční prémie (v celkové výši jedné měsíční mzdy, v závislosti na hospodářském výsledku), příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

Předpokládaný nástup: ihned nebo po dohodě

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: Monika Miklíková, tel.: +420 555 530 312