SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

edge
Chcete práci v úspěšné firmě, která je špičkou ve svém oboru? Hledáte stabilního a odpovědného zaměstnavatele? Už nehledejte! Pro naše oddělení kontroly kvality hledáme kolegu, který posílí náš tým.

Požadavky: VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu organických a anorganických solí) výhodou min. 3 roky praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví na podobné pozici výhodou znalost měření na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS, TLC, ITP apod.) znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP) znalost anglického jazyka samostatnost časová flexibilita ochota vzdělávat se organizační a komunikační schopnosti

Náplň práce: vývoj a zkoušení analytických metod v oddělení kontroly kvality (QC) zavádění a validace analytických metodpráce s farmaceutickou legislativou (AJ)udržování metrologie v oddělení kontroly kvality správa dokumentace a platných norem systémz jakostiúčast na interních a externích auditechškolení zaměstnanců QC

Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební dobatýdenní pracovní doba 37,5 hod., pružná pracovní dobamzdové ohodnocení: nástupní mzda od 39 000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) + pravidelná měsíční odměna, mimořádné odměny (kvartální, roční)pravidelný růst mzdyfiremní benefity: čtvrtletní a roční prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání, a jinémožnost odborného růstu

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Místo výkonu práce: Oddělení kontroly kvality, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: tel.: +420 555 530 313jana.jurickova@macco.cz