PROCESNÍ INŽENÝR junior

TY:
Máš vzdělání chemického směru a chemie Ti není cizí? Chceš za sebou vidět výsledky své práce a ne být jen malým kolečkem v soukolí velké firmy?

MY:
Nabízíme odpovídající plat za odvedenou práci. Velmi zajímavou vysoce odbornou práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti. Jistotu zajištěnou globálním rozprostřením obchodních aktivit a kontinuálním rozvojem v rámci mezinárodní skupiny Lallemand, kde si jednotlivé firmy nekonkurují, ale navzájem se doplňují. Podporu v dalším vzdělávání – jazykové kurzy, semináře, školení, účast na veletrzích.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Řízení výrobní linky, sledování a optimalizace technologických procesů, optimalizace a koordinace provozu jednotlivých výrobních zařízení, udržování výrobní dokumentace
- Analyzování příčin poruch strojů a zařízení a navrhování jejich řešení. Sledování a optimalizace výrobních nákladů. Koordinace výroby a údržby zařízení.
- Plánování provozu výrobních linek.
- Technická podpora prodeje

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bruntál - s možností zajištění ubytování

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou

NÁSTUPNÍ PLAT: 29.200,- Kč / měsíc vč. 8% měsíční odměny, s plánem jeho zvyšování v závislosti na Tvém růstu.

OSTATNÍ: Poskytujeme nejrůznější firemní benefity : měsíční motivační odměny, roční prémie, odměny při pracovních jubileích, motivační odměna za přítomnost, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, hrazené pojištění odpovědnosti, prohlubování kvalifikace, odměny nejlepším pracovníkům, 5 týdnů dovolené, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: Po dohodě

KONTAKT:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: Monika Miklíková, tel.: +420 555 530 312?