SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK VÝZKUMU - senior

Požadavky:
- vzdělání VŠCHT Praha nebo Chemicko-technologická fakultá UPCE, praxe na pozici výzkumníka nebo technologa, znalost kreslení technologických schémat, počítání hmotnostní či enthalpické bilance, hledání chemických a fyzikálních dat k procesům, ŘP sk. B, znalost anglického jazyka, MS Excel

Náplň práce:
- vývoj technologických procesů výroby čistých chemických sloučenin pro potravinářský a farmaceutický průmysl zahrnující: zpracování literární rešerše, bilance, technologické schémata a postupy, laboratorní a čtvrt provozní ověření výrob, návrh výrobní linky, zavádění navržených postupů do výroby, spolupráce při realizaci nových projektů, optimalizace stávajících technologických procesůů

Místo výkonu práce: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Nabízíme: odbornou práci v příjemném prostředí nově vybudovaného střediska výzkumu a vývoje, pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, tříměsíční zkušební doba, motivující mzdové podmínky, pravidelný růst mzdy, firemní benefity: motivační odměny, roční a mimořádné prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, hrazené pojištění odpovědnosti, týden dovolené navíc, podporu v dalším vzdělávání – jazykové kurzy, semináře, školení, účast na veletrzích a jiné, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost odborného růstu

KONTAKT:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: Monika Miklíková, tel.: +420 555 530 312