DĚLNÍK VÝROBY: adjustační linka

Požadavky: nejlépe SOU/SŠ vzdělání spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Náplň práce: práce ve 3-směnném provoze obsluha technologického zařízení, balení vysoce čistých chemických látek: do malých sáčků 0,1 až 8 kg na poloautomatické přebalovací lince, do plastových soudků či PE pytlů do 15 kg na přebalovací lince související pracovní činnost v rámci výrobního střediska základní obsluha výrobního zařízení po zaškolení zodpovědnost za kontrolu balícího procesu, kvalitu vyrobeného zboží, značení, vedení záznamů o výrobě šarže

Nabízíme: zázemí stabilní rozvíjející se výrobní společnosti pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 24.800,- Kč zahrnuje: tarifní mzdu, měsíční odměnu, příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce pravidelný růst mzdy navíc nabízíme: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Místo výkonu práce: Macco Organiques, s.r.o., Bruntál, Zahradní 1938/46c

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: Monika Miklíková, tel.: +420 555 530 312