ÚČETNÍ SENIOR

edge

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru min. 3 roky praxe v účetní oblasti podnikatelské sféry znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky znalost anglického jazyka výhodou znalost práce na PC (ERP systémů)

Náplň práce: dílčí vedení podvojného účetnictví dle české právní legislativy celková agenda majetku dokumentární platební styk - export pohyby ve skupině - zajišťování fakturace služeb, materiálu a dalších transakcí v rámci skupiny řízení pohledávek pojištění, statistiky spolupráce při auditech, účetní závěrce a tvorbě podnikové dokumentace administrativa související s danou pracovní pozicí

Místo výkonu práce: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, tříměsíční zkušební doba práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 28.000,- Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče, + 8% měsíční pohyblivá složka mzdy firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, příspěvek na stravování, dopravné, penzijní připojištění, sportovní akce, týden dovolené navíc, ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné

Předpokládaný nástup: po dohodě

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: Monika Miklíková, tel.: +420 555 530 312