OPERÁTOR VÝROBY - nová výrobní linka

Požadavky: SOU/SŠ vzdělání chemického (případně technického) směru, případně praxe v chemickém oboru samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost smysl pro čistotu a pořádek, přesné dodržování stanovených postupů

Náplň práce: práce ve 4-směnném nepřetržitém provoze (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, délka směn po-pá 8 hod., so-ne 12 hod., střídají se dlouhé a krátké týdny) obsluha výrobního technologického zařízení, práce ve velmi čistém prostředí vedení záznamové dokumentace, práce s řídícím systémem manipulace s břemeny (ženy do 15 kg, muži do 25 kg) práce je vhodná pro muže i pro ženy

Nabízíme: zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek 37,5 hod./týden mzdové ohodnocení:
Nástupní měsíční mzda 29.000 – 33.000,- Kč zahrnuje: tarifní hodinovou mzdu, měsíční odměnu, příplatek za směnnost v nepřetržitém provozu a další příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce
pravidelný růst mzdy navíc nabízíme: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pravidelný růst mzdy a jiné

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Místo výkonu práce: Macco Organiques, s.r.o., Bruntál, Zahradní 1938/46c

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: Monika Miklíková, tel.: +420 555 530 312