PROCESNÍ INŽENÝR junior

edge

Požadavky:
vzdělání chemického nebo chemicko-technologického směruvýhodou praxe ve výrobní firmě v chemickém průmysluznalost anglického jazyka

Hlavní náplň práce: řízení a plánování provozu výrobních linekanalyzování příčin poruch zařízení a navrhování řešenítechnická podpora prodeje

Nabízíme: zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světazajímavou odbornou prácipracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobouplný pracovní úvazek s týdenní pracovní dobou 37,5 hod. (7,5 hod./den)mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 30.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) zahrnuje: tarifní mzdu, měsíční odměnufiremní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pravidelný růst mzdy a jinémožnost kariérního růstumožnost ubytování

Místo výkonu práce: sídlo společnosti, Zahradní 1938/46c Bruntál

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: tel.: +420 555 530 312e-mail: monika.miklikova@macco.cz