ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE VÝROBY

edge

Hlavní náplň práce: příprava, tisk a kontrola identifikačních štítků pro produkci střediskaspráva databází štítkůchystání vytištěných štítků na příslušná pracovištěkontrola stavu zásob návinů, pásek, očista tiskárendistribuce a evidence vzorků a dokumentace pro laboratořspráva a evidence obalového materiáluspolupráce při vedení výrobní dokumentacepráce v Excel souborechvýpomoc na jednotlivých výrobních úsecích

Nabízíme: zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světapracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobouplný pracovní úvazek s týdenní pracovní dobou 37,5 hod.ranní směny

Mzdové ohodnocení: nástupní mzda 23 700,- Kč zahrnuje: tarifní mzdu měsíční odměnu

Firemní benefity: roční a mimořádné odměny, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, pravidelný růst mzdy a jiné možnost odborného a kariérního růstu

Požadavky: min. SŠ vzděláníznalost práce na PC (znalost základů Word, Excel, do doplňujících systémů bude pracovník zaškolen)samostatnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost, flexibilita

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Místo výkonu práce: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: Monika Miklíková, tel.: +420 555 530 312