VEDOUCÍ ORGANICKÉ LABORATOŘE

edge
Do naší laboratoře hledáme zkušeného a motivovaného kolegu, který se stane vedoucím analytické laboratoře ve stabílní, stále se rozvíjející výrobní společnosti.

Požadavky: VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu organických solí)praxe v chemické/analytické laboratoři minimálně 5 let, z toho alespoň 2 roky na pozici vedoucího laboratoře nebo jeho zástupce (organizace práce laboratoře, řízení pracovníků)znalost metodologie práce v analytické laboratoři (kalibrace, vyhodnocení správnosti a přesnosti analýz, korektivní kroky)znalost měření a validací na přístrojích (AAS, ICP/MS, UV-VIS, GC, HPLC)znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)znalost anglického jazyka

Náplň práce: vedení menšího týmu pracovníků organické laboratořeodpovědnost za správnost a přesnost výsledků a jejich správné vyhodnocování a reportingpráce s farmaceutickou legislativou (AJ)správa dokumentace a platných norem systému jakostiúčast na interních a externích auditech

Nabízíme: zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světapracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební dobatýdenní pracovní doba 37,5 hod., pružná pracovní dobamzdové ohodnocení: nástupní mzda od 41.000 Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) + pravidelná měsíční odměna, mimořádné odměny (kvartální, roční)pravidelný růst mzdyfiremní benefity: čtvrtletní a roční prémie, stravenkový paušál, volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání, zajištění ubytování a jinémožnost odborného růstu

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Místo výkonu práce: sídlo společnosti - Oddělení kontroly kvality, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: tel.: +420 555 530 313e-mail: personalni@macco.cz