LABORANT / LABORANTKA

edge
Do naší laboratoře hledáme kolegu (kolegyni) který doplní náš tým a umocní u nás své znalosti a zkušenosti.

Hlavní náplň práce: provádění chemických a analytických pracípoužívání instrumentální a testovací technikyměření na analytických přístrojíchznalost práce na PC

Nabízíme: zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světaplný pracovní úvazektříměsíční zkušební dobadoba neurčitá (3 roky) s možností prodloužení po uplynutí doby týdenní pracovní doba 37,5 hod. mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 28.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech) zahrnuje: tarifní mzduměsíční odměnupravidelný růst mzdyfiremní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

Požadavky: SŠ se zaměřením na analytickou chemiipraxe v laboratoři výhodouznalost systémů ISO 9001 a SVP vítánasměnnost - ranní směny, nepravidelné odpolední směny

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Místo výkonu práce: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: tel.: +420 555 530 313e-mail: personalni@macco.cz