OPERÁTOR VÝROBY: 4-směnný nepřetržitý provoz

edge

Požadavky: nejlépe SOU/SŠ vzdělání samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce: práce ve 4-směnném nepřetržitém provoze (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, délka směn po-pá 8 hod., so-ne 12 hod., střídají se dlouhé a krátké týdny) obsluha výrobního technologického zařízení jeřábnické - vazačské práce fyzická zátěž - manipulace s břemeny

Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek (37,5 hod./týden v celoročním průměru) mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 28.000,- Kč zahrnuje: tarifní mzdu, měsíční odměnu, příplatek za směnnost v nepřetržitém provozu a další příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce pravidelný růst mzdy navíc nabízíme: roční prémie, čtvrtletní prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné

Předpokládaný nástup: ihned / dle dohody

Místo výkonu práce: Macco Organiques, s.r.o., Bruntál, Zahradní 1938/46c

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: Monika Miklíková, tel.: +420 555 530 312