Protože jsou naši zaměstnanci nezbytným článkem vedoucím ke spokojenosti zákazníka, snažíme se posilovat náš tým lidmi, kteří mají zájem o to, aby společnost prosperovala a dále upevňovala své přední místo na světovém trhu.

Na naše zaměstnance klademe vysoké nároky, ale zároveň si vážíme jejich kvalitní práce a snažíme se je patřičně ocenit a dále motivovat. Svým zaměstnancům nabízíme zaměstnanecké benefity:
> 5 týdnů dovolené
> Vzdělávání
> Příspěvky na stravné, důchodové připojištění, sportovní akce
> Příspěvky na dopravné a příspěvek na přechodné ubytování
> Pojištění odpovědnosti zaměstnanců
> Dárky k různým významným příležitostem
> Prémie, motivační odměny

Na druhou stranu od svých zaměstnanců očekáváme spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a loajálnost. Pokud máte zájem o zaměstnání v moderní výrobní společnosti, vyplňte, prosím, on-line dotazník uchazeče, abychom Vás v případě výběrového řízení na odpovídající pracovní pozici mohli oslovit, nebo nás můžete kontaktovat na uvedených tel. číslech a e-mailech.

Děkujeme a těšíme se na možnou budoucí spolupráci s Vámi.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

TECHNICKÝ PRACOVNÍK VÝROBY

edge

Požadavky: SŠ vzdělání technického zaměření, nejlépe z oboru strojírenství, chemická technologievýhodou praxe v oboru se znalostí strojů a zařízení používaných v chemickém průmyslukoordinační a organizační schopnosti a zkušenostisamostatnost, důslednost, komunikativnost, flexibilitaznalost anglického jazyka výhodou :: Více ::

SKLADNÍK

edge

Požadavky:
praxe řízení vysokozdvižného vozíku (platný průkaz, aktivní řidič) výhodou zdravotní způsobilost (řidič VZV, zvedání břemen)SOU/SŠ vzděláníZákladní znalost práce na PC manuální zdatnost, pečlivost, preciznost, zodpovědnost, spolehlivostpraxe jako skladník výhodou :: Více ::

ÚDRŽBÁŘ TECHNOLOGICKÝCH ZAŘÍZENÍ

edge

Požadavky:
vzdělání střední odborné praxe min. 5 let v oboru strojní zámečnictví praxe v údržbě zařízení základní znalosti v ovládání PC samostatnost, komunikativnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem :: Více ::

PROCESNÍ INŽENÝR junior

Máš vzdělání chemického směru? Chceš za sebou vidět výsledky své práce a ne být jen malým kolečkem v soukolí velké firmy? Nabízíme odpovídající plat za odvedenou práci. :: Více ::

PROCESNÍ INŽENÝR

Máš vzdělání chemického směru? Chceš za sebou vidět výsledky své práce a ne být jen malým kolečkem v soukolí velké firmy? Nabízíme odpovídající plat za odvedenou práci. :: Více ::

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

edge

Požadavky: VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu organických a anorganických solí) výhodou min. 3 roky praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví na podobné pozici výhodou znalost měření na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS, TLC, ITP apod.) znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP) znalost anglického jazyka samostatnost, flexibilita :: Více ::

NÁKUPČÍ

edge

Požadavky: vzdělání střední odborné vzdělání min. SŠ s maturitou min. 5 let praxe na podobné pozici aktivní znalost anglického jazyka samostatnost, zodpovědnost, flexibilita ŘP sk. B :: Více ::

DĚLNÍK VÝROBY: 4-směnný, nepřetržitý provoz

edge

Požadavky:
nejlépe SOU/SŠ vzdělání samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost :: Více ::

V roce 2020 Vás zveme na návštevu naší expozice na těchto veletrzích:

Vitafoods Europe
Ženeva - Švýcarsko
zrušené
CPhl North America
Philadelphia - U.S.A.
zrušené
CPhl Worlwide
Milano - Itálie
zrušené
Food Ingredients
Frankfurt - Německo
1. - 3. 12. 2020

KDE NÁS NAJDETE >

Navštivte i internetové stránky našich partnerů:

Stacks Image 3640
Stacks Image 3632
Stacks Image 3624
Stacks Image 13602
Stacks Image 1835
Stacks Image 1836
 
Stacks Image 1848
Stacks Image 1849
 
Stacks Image 1861
Stacks Image 1862
 
Stacks Image 5325