AREA SALES MANAGER

edge
Do našeho obchodního týmu hledáme kolegu, který chce rozvíjet svou kariéru v oblasti obchodu, má nápady, obchodního ducha, baví ho angličtina a hlavně komunikace.

Osobnostní předpoklady a dovednosti: VŠ vzdělání minimálně 3 roky praxe v zahraničním obchodě B2B AJ slovem i písmem na velmi pokročilé úrovni výborné komunikační dovednosti, týmová spolupráce, organizační vlastnosti, flexibilita

Náplň práce: zodpovědnost za prodeje v přidělených teritoriích daily business v anglickém jazyce se stávající klientelou marketing na nové klienty a produkty

Nabízíme: samostatnou, smysluplnou a zajímanou práci zázemí stabilní společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek týdenní pracovní doba 37,5 hod. mzdové ohodnocení: mzda od 44 000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech) zahrnuje tarifní mzdu a měsíční odměnu + variabilní složka za prodeje bonus a pravidelný růst mzdy další firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, příspěvek na stravné a volnočasové aktivity, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné příspěvek na dopravné do zaměstnání možnost kariérního růstu

Předpokládaný nástup: možno ihned

Místo výkonu práce: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Kontakt:
Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál
Personální oddělení: tel.: +420 555 530 313jana.jurickova@macco.cz