HISTORIE

Macco Organiques s.r.o. český závod působí již od počátku 70. let (ačkoli pod jinými majiteli) a v průběhu tohoto období zaznamenal výjimečný komerční růst a zavedl na trh nové a inovativní výrobky. V roce 2004 společnost Macco Organiques Inc. Canada získala celý český výrobní závod a vytvořila tak skutečně nadnárodní, multikulturní a mnohostrannou firmu dobře připravenou pro dlouhodobou udržitelnost a rozvoj.

V průběhu let prošla výroba Macco Organiques s.r.o. několika milníky, které svědčí o pevném základě společnosti. Důkazem jsou zaměstnanci, kteří jsou loajální Maccu Organiques s.r.o. již od samého počátku výroby.
Výrobní závod Bruntál - historické milníky:
1976:  Založení výrobního závodu na zpracování Cu-Pb-Zn koncentrátů.

1990:  Výroba wolframových sloučenin.

1991:  Výroba rozšířena o farmaceutický chlorid hořečnatý hexahydrát.

1996:  Výroba rozšířena o farmaceutický chlorid vápenatý dihydrát.

1999:  Zahájena výroba speciálních sloučenin hořčíku (např. síranu hořečnatého sušeného) a získání certifikace dle ISO 9001.

2000:  Výroba Bruntál získala centifikaci ISO 9001 a GMP a byla začleněna do koncernu Osram group.
Stacks Image 3766
Společnost OSRAM se sídlem v Mnichově je světovou jedničkou v automobilovém osvětlení a světovým výrobcem osvětlení, jehož historie se datuje již více než 100 let. Portfolio se pohybuje od špičkových aplikací založených na polovodičové technologii, jako je například infračervené nebo laserové osvětlení, až po inteligentní a připojená řešení osvětlení budov a měst. OSRAM, jako high-tech podnik, zvyšuje životy lidí v digitálním věku.
2004:  Získání divize čistých chemikálií společnosti Osram Bruntal kanadskou společností Macco Organiques.
Stacks Image 3725
Společnost Macco Organiques, která byla založena v roce 1986, získala aktiva dlouhotrvající chemické výrobní společnosti v oblasti Valleyfield (Quebec), kde vyráběly propionáty, benzoáty a octany. Od té doby společnost Macco zažila stabilní růst a působivé zvýšení kapacity se zaměřením převážně na potravinářský a farmaceutický průmysl.

V roce 1988 společnost Macco Organiques Inc. vyvinula revoluční technologii v sušení a zpracování všech složek do bezprašné formy, které zůstávají sypké po delší dobu své životnosti..

Společnost Macco získala celosvětové uznání za výrobu vysoce kvalitních bezprašných produktů s jedinečnou technologií, která získala certifikát ISO 9001 a přísně dodržuje normy FSSC 22000. Zařízení je auditováno FDA podle pokynů GMP Q7 a má licenci pro výrobu API od Health Canada.

Společnost Macco Organiques Inc. nabízí rozsáhlé portfolio bezprašných složek, jako jsou: bezvodý octan sodný, trihydrát octanu sodného, octan vápenatý, octan draselný, propionan vápenatý, propionan sodný, benzoan draselný a benzoan sodný.

2008:  Získání certifikátů CoS / CEP pro chlorid hořečnatý a chlorid vápenatý.

2010:  Vybudování nové víceúčelové linky pro výrobu dalších síranů a chloridů.

2012:  Certifikace dle FSSC 22000.

2018:  Macco získalo francouzskou společnost ISALTIS
Stacks Image 3807
Isaltis je jedním z klíčových výrobců minerálních solí s vysokou čistotou. Na bázi alkalických kovů a kovů alkalických zemin (draslík, sodík, vápník, hořčík, stroncium, baryum) a jiných kovů, jako je železo, měď, hliník a zinek, jsou tyto soli nezbytné pro všechny tělesné funkce (hormonální regulace, zdraví, oprava tkání, výroba energie, acidobazická rovnováha, nervová funkce). Používají se také v mnoha průmyslových aplikacích, jako například pyrotechnika nebo katalýza.

KDE NÁS NAJDETE >

Navštivte i internetové stránky našich partnerů:

Stacks Image 3640
Stacks Image 3632
Stacks Image 3624
Stacks Image 13602
Stacks Image 1835
Stacks Image 1836
 
Stacks Image 1848
Stacks Image 1849
 
Stacks Image 1861
Stacks Image 1862
 
Stacks Image 5325