SERVIS

Macco nabízí fyzicky modifikované minerální soli a balení podle potřeb zákazníka. Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že požadavky zákazníků na zrnitost, sypkost a homogenitu produktu se liší. Macco nabízí řešení na všechny specifické požadavky a potřeby zákazníka a současně nabízí následující výrobní procesy nejen pro produkty vyráběné v Maccu, ale také pro minerální soli našich dlouhodobých spolehlivých dodavatelů:
Směsi minerálních solí
Drcení
Mletí
Přebalování

BALENÍ

Macco zastává názor, že co se dá vyrobit, se dá i zabalit. Nabízíme tyto standardní velikosti balení:
Nízkoobjemové sáčky a dózy
- od 50 g
Pytle
- od 10 kg do 25 kg
Kartónové krabice
- od 25 kg
Plastové soudky a sudy
- od 12 kg do 250 lb
Lepenkové soudky a sudy
- od 25 kg do 250 lb
Velkoobjemové pytle (big bagy)
- od 400 kg do 1 000 kg
Produkty přebalujeme v našich GMP certifikovaných zařízeních vybavenými čistými prostory dle ISO či dle HACCP zařízených prostorech k přípravě speciálních produktů pro potravinářský průmysl. Materiály pro potravinářský trh prochází přes vysoce citlivý systém detektoru kovů a / nebo rentgenový systém.

K uspokojení zákazníka nezná náš tým logistiky hranice. Od zákazníků odebírajících malá množství až po zákazníky s vyššími odběry se zachází se stejným profesionálním a osobním přístupem a s maximálním respektem.

Mnoho našich zákazníků vyžaduje speciální balení, štítkování a / nebo dávkování. Máme vlastní interní obalové zařízení, které nám dává možnost přizpůsobit se jakýmkoli speciálním potřebám či požadavkům zákazníka. Náš prodejní tým s radostí projedná a zařídí tyto požadavky.

KDE NÁS NAJDETE >

Navštivte i internetové stránky našich partnerů:

Stacks Image 3640
Stacks Image 3632
Stacks Image 3624
Stacks Image 13602
Stacks Image 1835
Stacks Image 1836
 
Stacks Image 1848
Stacks Image 1849
 
Stacks Image 1861
Stacks Image 1862
 
Stacks Image 5325