Macco Organiques a COVID-19

edge

Společnost Macco Organiques, s.r.o. v Bruntále vyváží minerální soli do více než 80 zemí světa a v průběhu let si vybudovalo klientelu stávající z významných firem, včetně nadnárodních, vyrábějících léčiva, dialyzační roztoky, kojeneckou výživu, potravinové doplňky stravy a nápoje. :: Více ::

Pomáháme našemu městu a okolí.

edge

Vnímáme situaci okolo nás a rozhodli jsme se v těchto nelehkých časech pomoci našemu městu a okolí.

Díky dosud nevyužívané lince původně určené pro jednoho z našich klientů v Japonsku máme možnost vyrábět vlastní dezinfekci především pro neziskové organizace města Bruntál, které ho dále distribuuje hasičským a zdravotnickým složkám, a pro neziskové organizace okolních i vzdálenějších obcí (Rýmařov, Leskovec nad Moravicí, Karlovice, Horní Benešov, pečovatelský dům v Litovli aj). Dezinfekci vyrábíme pouze za hodnotu vstupních surovin. Našim cílem je vyrobit dezinfekci v co největším množství a dodat tam, kde je to nejvíce potřeba. :: Více ::

Podporujeme vzdělávání v Bruntále

Není nám lhostejný region, kde žijeme a kde vyrůstají naše děti. Řešíme jejich vzdělání a uplatnění. Macco Organiques s.r.o. se zapojilo do projektu podpory vzdělávání v Bruntále.

edge

Více informací na 3strednibruntal.cz

Food Ingredients - Paris 2019

edge

Další úspěšný veletrh FiE v Paříži je za námi a i navzdory avizované stávce, kvůli které hrozilo, že bude doprava v Paříži ochromena, jste se dostali na náš stánek a zapojili se do zajímavé a inspirativní diskuse. Bylo nám potěšením se s vámi setkat a děkujeme vám všem za tento skvělý zážitek. :: Více ::

CPhI 2019 - Frankfurt

edge

Po roce jsme se opět vrátili do Frankfurtu na CPhI, kterou považujeme za jednu z nejúspěšnějších událostí roku. My a naše partnerské společnosti Macco Inc, Isaltis a Lallemand jsme přivítali dlouholeté i nové potenciální klienty v našem novém odvážném stánku, speciálně navrženém pro tuto příležitost. Znovu jsme si užili ohromující zážitek a opravdu si ceníme možnosti být ve Frankfurtu se všemi z vás, kteří se k nám připojili na našem stánku. Děkujeme! :: Více ::

Health Ingredience – Frankfurt 2018

macco-hie-2018-4

Ve dnech 27.-29. listopadu 2018 jsme si nenechali ujít příležitost vystavovat na evropském veletrhu Health Ingredience (HIE) konaného již poněkolikáté ve Frankfurtu. Veletrh HIE se koná každé dva roky vždy koncem roku a pro nás tak představuje pomyslné a symbolické zakončení sezony výstav na světových veletrzích. :: Více ::

Další úspěšný veletrh za námi!

macco-madrid-2018-6

Nejočekávanější událost roku je úspěšně za námi. Tradiční účast na evropském veletrhu CPhI, konaného ve dnech 9.-11. října 2018 v Madridu, pro nás každoročně představuje příležitost upevnit obchodní vztahy s našimi dlouhodobými klienty a navázat kontakty s novými, potenciálními klienty. :: Více ::

Zapamatujte si tato data!

V roce 2019 se těšíme na setkání s Vámi na těchto veletrzích:

CPhl North America

Chicago, Illinois - U.S.A.
30. duben - 2. květen 2019
Vitafoods Europe

Ženeva - Švýcarsko
7. - 9. květen 2019
CPhl Worlwide

Frankfurt - Německo
5. - 7. listopad 2019
Food Ingredients Europe

Paříž - Francie
3. - 5. prosinec 2019

Macco Organiques + Isaltis


Společnost Macco Organiques převzala kontrolu nad společností Isaltis a vytvořila tak světovou špičku v minerálních solích s vysokou čistotou. | Montreal / Lyon, 3. květen 2018 (tisková zpráva)

Společnost Macco Organiques Canada se sídlem blízko Montrealu se specializuje na minerální soli pro potravinářský a farmaceutický trh (vápenaté, draselné a sodné soli ve formě octanů, benzoátů a propionátů) a má v České republice dceřinou společnost se specializací na minerální soli pro výživový a farmaceutický trh, s chloridem vápenatým a chloridem hořečnatým farmaceutické kvality jako jeho hlavní produkty. :: Více ::

KDE NÁS NAJDETE >

Navštivte i internetové stránky našich partnerů:

Stacks Image 3640
Stacks Image 3632
Stacks Image 3624
Stacks Image 13602
Stacks Image 1835
Stacks Image 1836
 
Stacks Image 1848
Stacks Image 1849
 
Stacks Image 1861
Stacks Image 1862
 
Stacks Image 5325