Protože jsou naši zaměstnanci nezbytným článkem vedoucím ke spokojenosti zákazníka, snažíme se posilovat náš tým lidmi, kteří mají zájem o to, aby společnost prosperovala a dále upevňovala své přední místo na světovém trhu.

Na naše zaměstnance klademe vysoké nároky, ale zároveň si vážíme jejich kvalitní práce a snažíme se je patřičně ocenit a dále motivovat. Svým zaměstnancům nabízíme zaměstnanecké benefity:
> 5 týdnů dovolené
> Vzdělávání
> Příspěvky na stravné, důchodové připojištění, sportovní akce
> Příspěvky na dopravné a příspěvek na přechodné ubytování
> Pojištění odpovědnosti zaměstnanců
> Dárky k různým významným příležitostem
> Prémie, motivační odměny

Na druhou stranu od svých zaměstnanců očekáváme spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a loajálnost. Pokud máte zájem o zaměstnání v moderní výrobní společnosti, vyplňte, prosím, on-line dotazník uchazeče, abychom Vás v případě výběrového řízení na odpovídající pracovní pozici mohli oslovit, nebo nás můžete kontaktovat na uvedených tel. číslech a e-mailech.

Děkujeme a těšíme se na možnou budoucí spolupráci s Vámi.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

REFERENT/KA SKLADU

edge

Hledáme zkušeného / zkušenou a komunikativního / komunikativní referenta / referentku do našich skladů, který rád / ráda spolupracuje s kolegy, má nápady a současně chuť řešit každodenní radosti i starosti. :: Více ::

AREA SALES MANAGER

edge
Do našeho obchodního týmu hledáme kolegu, který chce rozvíjet svou kariéru v oblasti obchodu, má nápady, obchodního ducha, baví ho angličtina a hlavně komunikace. :: Více ::

IT SPECIALISTA

edge
Máte zkušenosti v oblasti informačních technologií, správě systémů a rádi byste spolupracovali na zajímavých projektech? Jste inovativní a rádi své nápady přenášíte do praxe? Pošlete mám Váš životopis a staňte se součástí našeho týmu! :: Více ::

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

edge
Chcete práci v úspěšné firmě, která je špičkou ve svém oboru? Hledáte stabilního a odpovědného zaměstnavatele? Už nehledejte! Pro naše oddělení kontroly kvality hledáme kolegu, který posílí náš tým. :: Více ::

CHEMIK OPERÁTOR - nová výrobní linka

edge
NÁPLŇ PRÁCE: práce ve 4-směnném nepřetržitém provozeobsluha výrobního technologického zařízení, práce ve velmi čistém prostředívýroba minerálních solí pro farmacii a potravinářstvívedení záznamové dokumentace, práce s řídícím systémempráce je vhodná pro muže i pro ženy :: Více ::

OPERÁTOR VÝROBY

edge
NÁPLŇ PRÁCE: práce ve 3-směnném provoze nebo v nepřetržitém 4-směnném provozevýroba minerálních solí pro farmacii a potravinářství / úprava hotových výrobků drcením a mletímobsluha výrobního technologického zařízení :: Více ::

V roce 2024 Vás zveme na návštevu naší expozice na těchto veletrzích:

DCAT Week
New York, U.S.A.
Suite #503
18. - 21. 3. 2024

Vitafoods Europe
Geneve, Switzerland
Stand P184, Hall H6
14. - 16. 5. 2024

FI / HI
Frankfurt, Germany
Stand 4.1G22
19. - 21. 11. 2024

CPhl Worlwide
Milano, Italy
Stand 1B89, Hall H1
8. - 10. 10. 2024

CPhl China
Shanghai, China
Stand E1A45
19. - 21. 6. 2024

KDE NÁS NAJDETE >

Navštivte i internetové stránky našich partnerů:

Stacks Image 3640
Stacks Image 3632
Stacks Image 3624
Stacks Image 13602
Stacks Image 1835
Stacks Image 1836

Stacks Image 1861
Stacks Image 1862

Stacks Image 1848
Stacks Image 1849

Stacks Image 2937
Stacks Image 2938

Stacks Image 5325