Protože jsou naši zaměstnanci nezbytným článkem vedoucím ke spokojenosti zákazníka, snažíme se posilovat náš tým lidmi, kteří mají zájem o to, aby společnost prosperovala a dále upevňovala své přední místo na světovém trhu.

Na naše zaměstnance klademe vysoké nároky, ale zároveň si vážíme jejich kvalitní práce a snažíme se je patřičně ocenit a dále motivovat. Svým zaměstnancům nabízíme zaměstnanecké benefity:
> 5 týdnů dovolené
> Vzdělávání
> Příspěvky na stravné, důchodové připojištění, sportovní akce
> Příspěvky na dopravné a příspěvek na přechodné ubytování
> Pojištění odpovědnosti zaměstnanců
> Dárky k různým významným příležitostem
> Prémie, motivační odměny

Na druhou stranu od svých zaměstnanců očekáváme spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a loajálnost. Pokud máte zájem o zaměstnání v moderní výrobní společnosti, vyplňte, prosím, on-line dotazník uchazeče, abychom Vás v případě výběrového řízení na odpovídající pracovní pozici mohli oslovit, nebo nás můžete kontaktovat na uvedených tel. číslech a e-mailech.

Děkujeme a těšíme se na možnou budoucí spolupráci s Vámi.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

VEDOUCÍ ORGANICKÉ LABORATOŘE

edge

Náplň práce: vedení menšího týmu pracovníků organické laboratořeodpovědnost za správnost a přesnost výsledků a jejich správné vyhodnocování a reportingpráce s farmaceutickou legislativou (AJ)správa dokumentace a platných norem systému jakosti účast na interních a externích auditech :: Více ::

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE VÝROBY

edge

Hlavní náplň práce: příprava, tisk a kontrola identifikačních štítků pro produkci střediskaspráva databází štítkůchystání vytištěných štítků na příslušná pracovištěkontrola stavu zásob návinů, pásek, očista tiskárendistribuce a evidence vzorků a dokumentace pro laboratořspráva a evidence obalového materiáluspolupráce při vedení výrobní dokumentacepráce v Excel souborechvýpomoc na jednotlivých výrobních úsecích :: Více ::

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK VÝZKUMU senior

edge

Požadavky:
vzdělání chemického nebo chemickotechnologického směru praxe na pozici výzkumníka nebo technologa znalost kreslení technologických schémat, počítání hmotnostní či enthalpické bilance, hledání chemických a fyzikálních dat k procesům ŘP sk. B znalost anglického jazyka, MS Excel :: Více ::

PROCESNÍ INŽENÝR junior

edge

Požadavky:
vzdělání chemického nebo chemicko-technologického směruvýhodou praxe ve výrobní firmě v chemickém průmysluznalost anglického jazyka :: Více ::

OPERÁTOR VÝROBY - nová výrobní linka

Požadavky: SOU/SŠ vzdělání chemického (případně technického) směru, případně praxe v chemickém oboru samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost smysl pro čistotu a pořádek, přesné dodržování stanovených postupů :: Více ::

PROCESNÍ INŽENÝR senior

edge

Požadavky: VŠ vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru, případně SPŠ chemická s maturitoumin. 5 let praxe v chemickém oboruvýhodou praxe v oboru se znalostí strojů a zařízení, používaných v chemickém průmysluznalost anglického jazykařidičské oprávnění sk. B :: Více ::

OPERÁTOR VÝROBY: 4-směnný nepřetržitý provoz

edge

Požadavky:
nejlépe SOU/SŠ vzdělání samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost :: Více ::

OPERÁTOR VÝROBY: 3-směnný provoz

Požadavky: nejlépe SOU / SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost :: Více ::

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

edge

Požadavky: VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu organických a anorganických solí) výhodou min. 3 roky praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví na podobné pozici výhodou znalost měření na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS, TLC, ITP apod.) znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP) znalost anglického jazyka samostatnost časová flexibilita ochota vzdělávat se organizační a komunikační schopnosti :: Více ::

V roce 2021 Vás zveme na návštevu naší expozice na těchto veletrzích:

Vitafoods Europe
Ženeva - Švýcarsko
5. - 7. 10. 2021

CPhl Worlwide
Milano - Itálie
9. - 11. 11. 2021

Food Ingredients
Frankfurt - Německo
30. 11. - 2. 12. 2021

KDE NÁS NAJDETE >

Navštivte i internetové stránky našich partnerů:

Stacks Image 3640
Stacks Image 3632
Stacks Image 3624
Stacks Image 13602
Stacks Image 1835
Stacks Image 1836
 
Stacks Image 1861
Stacks Image 1862
 
Stacks Image 1848
Stacks Image 1849
 
Stacks Image 2937
Stacks Image 2938
 
Stacks Image 5325