Protože jsou naši zaměstnanci nezbytným článkem vedoucím ke spokojenosti zákazníka, snažíme se posilovat náš tým lidmi, kteří mají zájem o to, aby společnost prosperovala a dále upevňovala své přední místo na světovém trhu.

Na naše zaměstnance klademe vysoké nároky, ale zároveň si vážíme jejich kvalitní práce a snažíme se je patřičně ocenit a dále motivovat. Svým zaměstnancům nabízíme zaměstnanecké benefity:
> 5 týdnů dovolené
> Vzdělávání
> Příspěvky na stravné, důchodové připojištění, sportovní akce
> Příspěvky na dopravné a příspěvek na přechodné ubytování
> Pojištění odpovědnosti zaměstnanců
> Dárky k různým významným příležitostem
> Prémie, motivační odměny

Na druhou stranu od svých zaměstnanců očekáváme spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a loajálnost. Pokud máte zájem o zaměstnání v moderní výrobní společnosti, vyplňte, prosím, on-line dotazník uchazeče, abychom Vás v případě výběrového řízení na odpovídající pracovní pozici mohli oslovit, nebo nás můžete kontaktovat na uvedených tel. číslech a e-mailech.

Děkujeme a těšíme se na možnou budoucí spolupráci s Vámi.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

DĚLNÍK VÝROBY - linka organických solí

edge

Náplň práce:
práce ve 4-směnném nepřetržitém provoze (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, délka směn po-pá 8 hod., so-ne 12 hod., střídají se dlouhé a krátké týdny) obsluha výrobního technologického zařízení, práce ve velmi čistém prostředí vedení záznamové dokumentace, práce s řídícím systémem manipulace s břemeny (ženy do 15 kg, muži do 25 kg)
práce je vhodná pro muže i pro ženy :: Více ::

PROCESNÍ INŽENÝR junior

edge

Požadavky:
vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru výhodou praxe ve výrobní firmě v chemickém průmyslu znalost anglického jazyka :: Více ::

PROCESNÍ INŽENÝR senior

edge

Požadavky: VŠ vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru, případně SPŠ chemická s maturitoumin. 5 let praxe v chemickém oboruvýhodou praxe v oboru se znalostí strojů a zařízení, používaných v chemickém průmysluznalost anglického jazykařidičské oprávnění sk. B :: Více ::

SKLADNÍK

edge

Požadavky:
praxe řízení vysokozdvižného vozíku (platný průkaz, aktivní řidič) zdravotní způsobilost (řidič VZV, zvedání břemen)SOU/SŠ vzděláníZákladní znalost práce na PC manuální zdatnost, pečlivost, preciznost, zodpovědnost, spolehlivostpraxe jako skladník :: Více ::

DĚLNÍK VÝROBY: 4-směnný, nepřetržitý provoz

edge

Požadavky:
nejlépe SOU/SŠ vzdělání samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost :: Více ::

DĚLNÍK VÝROBY: 3-směnný provoz

Požadavky: nejlépe SOU / SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost :: Více ::

LABORANT / LABORANTKA

edge

Požadavky:
SŠ se zaměřením na analytickou chemiipraxe min. 2 roky výhodouznalost systémů ISO 9001 a SVP vítánasměnnost - ranní směny, nepravidelné odpolední směny :: Více ::

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

edge

Požadavky: VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu organických a anorganických solí) výhodou min. 3 roky praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví na podobné pozici výhodou znalost měření na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS, TLC, ITP apod.) znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP) znalost anglického jazyka samostatnost, flexibilita :: Více ::

KDE NÁS NAJDETE >

Navštivte i internetové stránky našich partnerů:

Stacks Image 3640
Stacks Image 3632
Stacks Image 3624
Stacks Image 13602
Stacks Image 1835
Stacks Image 1836
 
Stacks Image 1848
Stacks Image 1849
 
Stacks Image 1861
Stacks Image 1862
 
Stacks Image 5325