IT SPECIALISTA

edge
Máte zkušenosti v oblasti informačních technologií, správě systémů a rádi byste spolupracovali na zajímavých projektech? Jste inovativní a rádi své nápady přenášíte do praxe? Pošlete mám Váš životopis a staňte se součástí našeho týmu!

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY A DOVEDNOSTI: min. SŠ vzdělání s praxí v programování alespoň 5 letprofesní znalosti: MS SQL – nutné znalosti na pokročilé úrovni (instalace, nastavování, programování uložených procedur)Programování v jazycích Pascal, .NET podmínkouK2 – zkušenosti se systémem na úrovni programování scriptů, tiskových sestav a nastavení velkou výhodouZnalost Lotus Domino, Lotus Notes 10 výhodouzodpovědnost, flexibilita, samostatnost, týmová práceanalytické schopnosti, logické myšleníAJ výhodou

NÁPLŇ PRÁCE: správce ERP K2, MES Pharisspráva databází, informačních systémů a aplikacíadministrace Lotus Dominoadministrace serverůspolupráce na IT bezpečnostizajištění podpory uživatelům (firemní helpdesk)spolupráce na projektech společnosti

NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, zkušební doba 3 měsícenástupní mzdu od 42 000 Kč zahrnující pravidelnou měsíční odměnu (v závislosti na praxi, kvalifikaci a zkušenostech)možnost kariérního růstufiremní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

KONTAKT:
Macco Organiques, s.r.o.Zahradní 1938/46c792 01 Bruntál
Personální oddělení: tel.: +420 555 530 313e-mail: personalni@macco.cz